HABERLER

Geri 05 / 07 / 2018

Hilton Bakırköy kapılarını açtı. Çayırlı Turizm ve Otelcilik A.Ş yatırımıyla hayata geçen Hilton Bakırköy, Türkiye'nin en büyük ve en canlı şehrini keşfetmek isteyen gezginlerle konuklara ve iş dünyasına hizmet verecek. Hilton Hotels & Resorts'un İstanbul'daki dördüncü tesisi olan Hilton Bakırköy, Türk hamamları, açık yüzme havuzu ve kapalı sonsuzluk havuzunun yer aldığı modern spa ve fitness merkezinin yanı sıra geniş ve modern biçimde dekore edilmiş etkinlik alanları ve çeşitli büyüklükteki toplantı salonlarıyla, turizme her yönüyle hizmet verecek. Hilton Bakırköy, şehrin en önemli kültürel cazibe noktalarına yakın konumu, seçkin ve özgün hizmetleriyle seyahat severlere heyecan verici bir seçenek sunacak.

Hilton’un Üst Sınıf Oteller Marka Yönetiminden Sorumlu Bölge Başkan Yardımcısı Andreas Lackner “Kültürel çeşitliliği ile tanınan İstanbul, dünya üzerinde benzersiz yerler keşfetmek isteyen gezginler için başlıca noktalar arasında yer alıyor.” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Her yıl Türkiye’yi ziyaret etmeyi planlayan gezginlerin sayısının artmasıyla, bu çok rağbet gören turizm merkezinde bugüne dek açılan en etkileyici yeni tesislerimizden birinde misafirlerimizi ağırlamayı ve onlara dünyaca bilinen Hilton konukseverliğini sunmayı heyecanla bekliyoruz.”

Otel, büyüleyici deniz manzarasına sahip aile odaları, 39 şık suit ve geniş bir Kral Dairesi dâhil olmak üzere toplamda 306 odası ile misafirlerini ağırlayacak. Otelin çok özel misafirleri için tasarlanan, hayranlık uyandıran deniz manzarasına sahip iki katlı Executive Lounge bölümü ise özellikle iş dünyasına hitap edecek. Executive Lounge’da misafirler manzarayı seyrederken gün boyu atıştırmalıklar, içecek servisi ve özel lezzetlerin keyfini çıkarabilecekler.

Hilton Bakırköy, şehrin yeni kongre oteli olmaya aday!

Hilton Bakırköy, çeşitli büyüklükte, gün ışığı alan 17 modern ve şık tasarımlı toplantı odası ve1250 metrekarelik çok fonksiyonlu balo salonu ile şehrin yeni kongre merkezi olmaya da aday. 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabilme kapasitesi ile Hilton Bakırköy, geniş fuaye alanlarıyla da her türlü etkinlikte misafirlerine etkinlik öncesi ferah mekanlar sağlayabilecek.

https://www.turizmajansi.com/haber/hilton-bakirkoy-acildi
Tüm haberler