HİZMETLER

OTEL DANIŞMANLIĞI

POM Otel Danışmanlığı ve Proje Yönetim Hizmetleri, Otel Danışmanlığı kapsamında, otel projelerinde geliştirme, tasarım ve uygulama konuları açısından, yatırımcıya profesyonel çözümleri alternatifli olarak sunar ve otel projesine karar verilme aşamasından, otelin açılacağı güne kadar sunulması gereken tüm hizmetleri teknik açıdan sağlar.

OTEL MARKA ENTEGRASYONU DANIŞMANLIĞI

Seçilmiş hedef kitle ve planlanan projeye uygun olarak en uygun, en iyi performansı gösterebilecek işletme ve franchise şirketlerinin belirlenmesi ve sözleşmelerinin imzalanması çalışmalarıdır.

MİMARİ KONSEPT DANIŞMANLIĞI

Ön konsept raporları ve işveren / marka talepleri doğrultusunda, mimari ve iç mimari konseptin belirlenmesi, alan programları ile fonksiyon dağılım şemalarının özellikle otel operasyonu açısından en efektif şekilde oluşturulması çalışmalarıdır.

MEKANİK & ELEKTRİK KONSEPT DANIŞMANLIĞI

Mekanik & Elektrik sistem seçimlerinin, ilgili teknik standartlar / marka / işveren talepleri doğrultusunda en iyi performansı gösterecek şekilde yapılması, ısı ve ses düzeyleri, hava değişimleri, kontrol ve otomasyon sistemleri, aydınlatma senaryolarının oluşturulması, enerji tasarruflu sistem çözümleri vb. belirlenmesi çalışmalarıdır.

SATIN ALMA, PLANLAMA VE LOJİSTİK KOORDİNASYONU

Otel işletmesinin ve/veya işveren ile tasarım gruplarının belirlediği standartlar doğrultusunda oluşturulan FF&E ve HOE listeleri kapsamında, satın alma koordinasyonunun yapılması, doğru ve uzun ömürlü ürünlerin seçilmesinin sağlanması ve iş programına göre satın alma işlerinin takip edilmesi çalışmalarıdır.