KURUMSAL

POM TANITIM

POM Otel Danışmanlığı ve Proje Yönetim Hizmetleri, otel, hastane, ofis, konut, AVM vb. gayrimenkul projelerinde tasarım, uygulama ve yönetim konuları açısından yatırımcıya profesyonel çözümleri alternatifli olarak sunmak ve projeleri planlandığı doğrultuda hayata geçirebilmek amacı ile kurulmuştur.

POM Otel Danışmanlığı ve Proje Yönetim Hizmetleri, yatırım kararı verilen projelerde, ulusal ya da uluslararası marka entegrasyonu, konsept projelerinin oluşturulması, tasarım ekiplerinin organizasyonu ve koordinasyonu ile inşaat yönetimi kapsamında yapım, ihale, sözleşme uygulaması, satın alma, bütçe, zaman, kalite kontrol yönetimi, sürdürülebilir projelerin yönetimi hizmetlerini vermektedir.

Bilgi birikimlerini ve akademik tecrübelerini, uluslararası çalışma disiplini ile birleştirerek, yatırımcılar ve diğer sektör oyuncularının ihtiyaçlarına uygun bir şekilde; akılcı, yenilikçi ve çözüm odaklı önerileri alternatifli olarak sunmayı ilke edinmiştir.

Kalıcı olanı ararken doğa ve insanı odak noktası olarak benimseyerek, gelişen dünyada sürdürülebilir ve ekonomik çözümler sunmayı hedefleyen POM, bu çözümleri üretirken; her projeyi kendine has özellikleriyle ele alır. Proje için belirlenecek doğru metot doğrultusunda, talep edilen her aşamada, müşterilerin yatırımlarına değer katmayı hedef olarak belirleyen POM, hizmet kalitesini en üstte tutarak verimlilik ve karlılığı artırmayı sağlayıp, belirlenen zamanda işin tamamlanmasını amaç edinmiştir.

POM, Otel Danışmanlığı ve Proje Yönetimi hizmetlerini, bilgi birikimi, deneyimleri, dinamikliği, girişimci ruhu, kusursuzluk ilkesi, disiplini ve tecrübeli profesyonel kadrosu ile müşterilerine tek çatı altında sunmaktadır.